Darování vajíček

Mnoho žen nemůže otěhotnět přirozenou cestou. Příčinou často bývá nízká kvalita, malý počet nebo úplná absence oocytů (vajíček). Jejich jedinou nadějí tak často jsou darovaná vajíčka. Pomozte jim, získáte dobrý pocit a finanční kompenzaci nákladů*

Ručíme za vaši anonymitu

Příjemkyně vajíčka se o vás nikdy nedozví. 100% anonymita je garantovaná zákonem a pečlivě ji střežíme. Za váši ochotu pomoci a váš čas máte nárok na finanční kompenzaci až do výše 25.000 Kč*

Cenné informace jako bonus

Ze vstupních vyšetření před darováním vajíček získáte kompletní přehled o svém zdravotním stavu. Získáte tak cenné informace a budete mít jistotu, že jste zdravá a v budoucnu nebudete mít problém otěhotnět.

Tato vyšetření není možné běžně podstoupit, případně stojí až několik tisíc korun.

Co darování vajíček obnáší?

  • Na začátku vás čeká vstupní pohovor. V rámci něho vám odebereme krev a provedeme preventivní gynekologickou prohlídku.
  • Po dobu přibližně deseti dní si budete sama, pomocí mikroinjekcí, aplikovat léky, které podporují růst a zrání vajíček.
  • V průběhu podávání těchto injekcí vám provedeme vyšetření pomocí ultrazvuku. Ultrazvuk nám pomáhá sledovat růst a zralost vajíček.
  • Odběr vajíček poté probíhá v krátké, asi 20 minutové narkóze. Už po dvou hodinách můžete s doprovodem jít domů.

*Kompenzace nákladů je stanovena dle Zákona 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.

Kontaktní formulář

Vyplňte nezávazně vstupní formulář