O Pronatalu

PRONATAL byl založen již v roce 1996. Díky více než 20letým zkušenostem našich odborníků a modernímu vybavení, vám poskytujeme komplexní služby v oblasti asistované reprodukce. Za tu dobu jsme pomohli na svět již tisícům dětí.

Protože víme, že naše služby potřebujete mít blízko svého domova, provozujeme pro vás po Čechách 6 center – v Praze, Kolíně, Karlových Varech, Teplicích a Českých Budějovicích.

Náš tým se skládá z předních odborníků na problematiku reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví, urologie a andrologie, IVF, embryologie a reprodukční genetiky. Špičkové technologie a nejmodernější metody léčby jsou samozřejmostí ve všech našich centrech.

Provozujeme také vlastní genetickou laboratoř a pracoviště prenatální medicíny, díky kterým vám můžeme poskytnout opravdu komplexní péči. Součástí genetické laboratoře je i oddělení klinických genetiků, kteří vám doporučí potřebná vyšetření a následně také podrobně výsledky vysvětlí. Toto pracoviště je držitelem certifikace ČSN EN ISO 15189:2013 a akreditováno Českým institutem pro akreditaci (ČIA).

PRONATAL má také smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Od roku 2016 je PRONATAL členem skupiny MEDICON, která je jedním z největších provozovatelů ambulantních zařízení v Praze.

Napište nám