Naši specialisté neustále rozvíjí svou odbornost

30.05.2017
Naši specialisté neustále rozvíjí svou odbornost

 

Naši specialisté neustále pracují na rozvoji svých odborných znalostí. Ve dnech 11.-13.5.2017 se v Bilbao, Španělsku, konal 7. mezinárodní IVI kongres. Kongresu se zúčastnilo 1 200 delegátů. Bylo zde předneseno 38 vyzvaných přednášek a vystaveno 80 posterů. Kongres nabídl možnost srovnání klinických postupů a výsledků mezi pracovišti reprodukční medicíny z Evropy a především z USA. Jsme rádi, že můžeme říct, že jediným prezentujícím za Českou republiku byl MUDr. Robert Středa, PhD. z našeho centra PRONATAL Sanatorium.

MUDr. Robert Středa, PhD. zde prezentoval výsledky studie a akademický poster. Ve své studii se pan doktor Středa zaměřil na prevenci rizika hyperstimulačního syndromu (OHSS), v jehož řešení patří mezi velmi uznávané odborníky.

Hlavní a klíčovou informaci, kterou tento kongres přinesl, je apel na ženy, které chtějí z jakéhokoliv důvodu odložit mateřství na pozdější věk. Odborným doporučením je, abyste si pro jistotu provedly preventivní zamražení vajíček (oocytů) nejpozději do 35 roku věku ženy. Preventivnímu mražení vajíček se říká také Social Freezing. Co se za tímto postupem skrývá a jak Vám může pomoci PRONATAL Vám přibližujeme na podstránce Social freezing.

MUDr. Robert Středa prezentující výsledky své studie v rámci 7. mezinárodního IVI kongresu pořádaného v Bilbau, Španělsko

Napište nám

Máte další dotazy? Nebojte se nás zeptat.

Napište nám