Nejmodernější inkubátor embryí Geri v PRONATALu

03.10.2018
Nejmodernější inkubátor embryí Geri v PRONATALu

 

Pro ještě větší úspěšnost léčby jsme do naší laboratoře pořídili nový revoluční přístroj - Embryo Time Lapse Incubator Geri, který umožňuje bezpečnou analýzu vývoje embryí 24 hodin denně bez jejich ohrožení okolními podmínkami. Nabízíme jedinečnou možnost kultivace a monitoringu embryí jako jedna z mála klinik v České republice.

Geri je speciální kultivační inkubátor, který poskytuje ideální podmínky pro vývoj embryí. Embrya jedné pacientky jsou uložena samostatně v malé komůrce, která je po celou dobu kultivace uzavřena, prostředí je tedy celou dobu optimální a neměnné, což je pro vývoj embryí velmi důležité. Díky tomu odpadá jakékoliv narušení kultivačních podmínek, kterému se doposud nebylo možné vyhnout.

Přístroj navíc pomocí zabudovaného kamerovému systému pořizuje každých pět minut snímky uložených embryí. Máme tak možnost sledovat jejich vývoj na obrazovce a umíme posoudit, zda se vyvíjí správně. Pro transfer do dělohy nakonec vybereme embryo, které má největší šanci, že se z něj vyvine zdravý potomek.

 

Napište nám

Máte další dotazy? Nebojte se nás zeptat.

Napište nám